Společnost  B-port s.r.o. je stabilní  partner na trhu  se stavební chemií pro celou řadu zákazníků. Všem, kteří na nás spoléhají  nabízíme špičkové služby, širokou nabídku produktů, informace  o aktuálním vývoji  trhu a o novinkách, maximum produktů skladem, odborný a osobní přístup našeho personálu.

Firma  B-port s.r.o.  byla založena v roce 1994.  Je úzce  specializována na prodej produktů stavební chemie zahraničních i našich výrobců. Naším stěžejním programem je nabídka kompletního sortimentu produktů firmy MAPEI, dále nabízíme výrobky firem Sika, PREMIX, Ceys, STACHEMA, Adesital, Illbruck, NANOBALA, TKK a další.

Nedílnou  součástí našeho sortimentu  jsou také ukončovací profily PROFIN, SCHLÜTER , HAVOS a nářadí pro obkladače Raimondi, Kaufmann, Festa včetně řezaček obkladů a dlažeb NUOVA BATTIPAV , diamantových kotoučů HEGER a vrtacích korunek Artu.

Kromě  stavební chemie a ukončovacích lišt, které tvoří základní sortiment, nabízíme i  sortiment obkladů a dlažeb, v této oblasti úzce spolupracujeme s společnostmi Loudin realizace a Rubikon.

Na tuzemském  trhu působíme již více jak dvacet let, ale naše zkušenosti s prodejem stavební chemie sahají hlouběji do minulosti, což nás opravňuje k tvrzení, že svým zákazníkům poskytujeme kvalifikovaný a profesionální servis v této oblasti.

Těšíme se na Vaši návštěvu a jsme přesvědčeni,  že si z naší  široké a kvalitní nabídky jistě vyberete.

Prodejna Malešice

Prodejna Holešovice